Author Topic: Танцов ансамбъл ОУ село Плъстина  (Read 14944 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.




Offline Avinka

  • Avarage member
  • ***
  • Posts: 87
  • Gender: Female
   ÐŸÐ¾Ð·Ð´Ñ€Ð°Ð²Ð»ÐµÐ½Ð¸Ñ ОУ Плъстина, чудесни сте!!! Личи си, че се работи много във вашето училище. Допадна ми всичко – като се започне от повода за тържеството, сценария, организацията,  гласчетата  на учениците, проектите и се стигне до наградите, които сте  печелили …абе всичко!!!
  Евала на ръководството!!!




Offline @xmet

  • Senior member
  • ****
  • Posts: 215
Благодарности и от мен!
Страхотни клипчета, удивителна програма, добри изпълнители,невероятна програма съчетано е полезното с приятното. 8) ;)

Offline canseve

  • Member
  • **
  • Posts: 11
komentarite ne sa li pisani ot samiq kolektiv???

Offline KaraIbrahim

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 1282
  • Gender: Male
Дори да са писани от колектива,отговарят на истината!Canseve,защо усещам негативно излъчване във въпроса ти?

Offline Hat

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 1059
  • Gender: Male
komentarite ne sa li pisani ot samiq kolektiv???
И до днес немога да разбера,защо на фона на красивото,бялото има хора,които все виждат грозното и черното.Дали всичко е до самият индивид,като заложба т.е.некачествен генетичен материал,както беше казал ББ в Щатите или всичко е вьпрос на вьзпитание и околна среда.Може ли и двете едновременно.Много сьмнително начало за canseve.

Offline canseve

  • Member
  • **
  • Posts: 11
uvajaemi gospoda, detsata sa strahotni...ne sum kazala ni6to vav vrazka s izpulnitelite...ne sum otpravila obidi kum nikogo. Zashto mi se struva, che iskate da me zasegnete, otpravqyki obidi? Stoq zad dumite si- detsata sa strahotni. No istinata e, che komentarite ne sa na vun6ni litsa. ETO, V NAPISANOTO OT MEN NQMA NITO EDNA OBIDA KUM VAS. ETO KOI GLEDA NA GROZNOTO I KOI IMA NEKACHESTVEN GENETICEN MATERIAL. UVAJAVAITE MNENIETO NA OKOLNITE, ZASHTOTO STE ZA PRIMER NA PODRASTVASHTOTO POKOLENIE. 

Offline Avinka

  • Avarage member
  • ***
  • Posts: 87
  • Gender: Female
 ÐšÑŠÐ´Ðµ си написала по-горе, че децата са страхотни, започнала си с друго, а това го казваш чак сега, уважаема!!! Но черногледството ти не ме учудва.
Как пък откри точно ти къде е истината и кой е коментирал по-горе? Далеч си от истината!

Offline erkek68

  • Candidate member
  • *
  • Posts: 3
Децата са страхотни, да cansev! Разбирам, че си разбрана погрешно. Защо хората сме готови веднага да нападаме? Умният човек прощава, въпреки и да не забравя! Cansev вашата грешка е в това, че сте си казали мнението. А тези хора, които ви нападат просто си имат някакви комплекси. В изреченията им има яд, което говори лошо за самите тях. Вие уважаема cansev друг път се изказвайте докрай. Извинявайте за съвета.

Offline Avinka

  • Avarage member
  • ***
  • Posts: 87
  • Gender: Female
Ти не си човекът, който да казва на кой къде му е грешката, кой се е доизказал и кой не е, кой има комплекси и кой няма.

Offline KaraIbrahim

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 1282
  • Gender: Male
komentarite ne sa li pisani ot samiq kolektiv???
  Ами като как да го разбираме това тогава?
  canseve,изяснете се какво искате да кажете с този въпрос.Ако са писани от самия колектив-какво му е лошото?Малко автореклама не е попречила на никого тук,даже напротив,иначе ние откъде щяхме да знае за тези чудесни деца?

Offline Hadj

  • Adviser
  • ****
  • Posts: 585
  Кой какво е писал незнам ,аз като непрубеден се вазхищавам на дечицата.Хвала и на ръководителите защото за това се иска много труд и то с любов.Радва ме и повода  по който е концерта,така се предават традиции на бъдещото поколение.
  Сега един малку банален въпрос: Ð’ Омутрашко от кога има хора от Западните Родопи/поне така ми се струва по женския костюм и песните/

Offline erkek68

  • Candidate member
  • *
  • Posts: 3
Ето Ave, как ме нападнахте и мен. Нещо лошо в думите ми? Кой крив, кой прав незнам, знам едно- който казва истината го гонят от 9 села. Hadj, незнам от кои родопи са, непознавам Омурташко, но определено са добри изпълнителите на песните.
Рекламата никога не е излишна, да. Но интелигентните хора се разбират разговаряйки, не обиждайки се. Това е което имам да кажа. Бъдете толерантни и уважавайте мнението на околните. Тази госпожа /госпожица/ как ме нападна?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42