Author Topic: Пари от интернет.  (Read 11008 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline selena9

  • Candidate member
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Female
Здравейте на всички!
Първо искам да помоля модераторите да преместят темата, ако тук не е подходящото за нея място. За мен печеленето от интернет е хоби, но с него изкарвам повече отколкото моята заплата.
Предлагам тук да поместваме и обсъждаме различните начини за печелене от интернет.
В днешното сбъркано време в което живеем, потърпевши от анархията на безвремието, попаднали във вълчата яма на нито комунистическо, нито капиталистическо общество, живеем все по-бедно и във все по-голям страх и безнадеждност. Ето защо всеки допълнителен доход, особено за помаците, е добре дошъл. В последните години етническите турци като цяло се замогнаха доста. Етническите българи - едни от тях станаха много богати, а други - много бедни. При помаците обаче положението е катастрофално. Надявам се с тази тема да помогнем на тези от нас, които едвам свързват двата края и живеят като бездомни и нежелани кучета в собствената си родина.
Моля модераторите да ни разяснят какво можем да пишем и се съветваме тук, за да не спамим и се дразним едни-други.
Все пак наред с добрите контакти, приятелството и забавленията, всички ние се нуждаем и от храна, облекло, средства за образование, здравеопазване, за културни мероприятия, отдих и забави. В сътрудничество помежду ни можем да изкарваме от предоставяните в интернет възможности за печелене поне по една минимална заплата с което много ще облекчим семейния си бюджет.
В интернет се запознах с много хора от България и чужбина, които изкарват добри пари по този начин. Искам и помаците да могат да се възползват от тези възможности и да печелят, както го правят навсякъде по света. С приятели от интернет дори се организирахме и направихме група за да си помагаме и печелим повече взаимно. Мога да ви запозная с много начини за печелене на пари от интернет, но нека първо нашите домакини от форума дадат насоките и правилата за писане в тази тема. Дотогава съм готова да предоставя информация на всеки който се интересува от това. Но много се надявам тук да можем да разменяме информация за настоящи и нови начини за интернет доходи. Мисля, че ако съумеем да се организираме и помагаме, и съберем и предоставим достатъчно информация за начините за печелене от интернет, помаците в България, а и по света, ще заживеят по-добър, щастлив и смислен живот. Все обикновени хора, само с по час-два дневно прекарани пред компютъра печелят хиляди долари. Ние ще бъдем по-скромни, но бихме се радвали дори само на една допълнителна минимална или средна работна заплата изкарана лесно от интернет.
Желая на всички много щастие и успехи!

Лаура Чуканов

Offline karailanska

  • Candidate member
  • *
  • Posts: 2
i kak shte spechelia pari kakvo triavba da napravia

Offline selena9

  • Candidate member
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Female
i kak shte spechelia pari kakvo triavba da napravia

Мила, изчаквам админа (пратих му лично съобщение) да ни даде препоръки кое е позволено да се пише, защото не открих подобна тема във форума и не искам да се получи така, че да започнем всички да спамим на поразия. Нека първо узнаем правилата и тогава да пишем за да има ред и се уважаваме всички. Иначе мога да публикувам безкрайна информация която научих от приятелите ми за десетки възможности за печелене и хиляди сайтове от които да се печели много добре по най-различен начин. Никога не бях предполагала, че може по такива лесни и разнообразни начини да се печели от интернет без да е необходимо да се влага и една стотинка от мен. А когато узнаем препоръките и рамките в които да вместваме информацията, тогава ще можем да събеседваме и представим знанията и опита си от които всички желаещи да се възползват по най-добрия за тях начин.

Offline Seiko

  • Global moderator
  • ****
  • Posts: 847
  • Gender: Male
Здравейте на всички!
Първо искам да помоля модераторите да преместят темата, ако тук не е подходящото за нея място. За мен печеленето от интернет е хоби, но с него изкарвам повече отколкото моята заплата.
Предлагам тук да поместваме и обсъждаме различните начини за печелене от интернет.
В днешното сбъркано време в което живеем, потърпевши от анархията на безвремието, попаднали във вълчата яма на нито комунистическо, нито капиталистическо общество, живеем все по-бедно и във все по-голям страх и безнадеждност. Ето защо всеки допълнителен доход, особено за помаците, е добре дошъл. В последните години етническите турци като цяло се замогнаха доста. Етническите българи - едни от тях станаха много богати, а други - много бедни. При помаците обаче положението е катастрофално. Надявам се с тази тема да помогнем на тези от нас, които едвам свързват двата края и живеят като бездомни и нежелани кучета в собствената си родина.
Моля модераторите да ни разяснят какво можем да пишем и се съветваме тук, за да не спамим и се дразним едни-други.
Все пак наред с добрите контакти, приятелството и забавленията, всички ние се нуждаем и от храна, облекло, средства за образование, здравеопазване, за културни мероприятия, отдих и забави. В сътрудничество помежду ни можем да изкарваме от предоставяните в интернет възможности за печелене поне по една минимална заплата с което много ще облекчим семейния си бюджет.
В интернет се запознах с много хора от България и чужбина, които изкарват добри пари по този начин. Искам и помаците да могат да се възползват от тези възможности и да печелят, както го правят навсякъде по света. С приятели от интернет дори се организирахме и направихме група за да си помагаме и печелим повече взаимно. Мога да ви запозная с много начини за печелене на пари от интернет, но нека първо нашите домакини от форума дадат насоките и правилата за писане в тази тема. Дотогава съм готова да предоставя информация на всеки който се интересува от това. Но много се надявам тук да можем да разменяме информация за настоящи и нови начини за интернет доходи. Мисля, че ако съумеем да се организираме и помагаме, и съберем и предоставим достатъчно информация за начините за печелене от интернет, помаците в България, а и по света, ще заживеят по-добър, щастлив и смислен живот. Все обикновени хора, само с по час-два дневно прекарани пред компютъра печелят хиляди долари. Ние ще бъдем по-скромни, но бихме се радвали дори само на една допълнителна минимална или средна работна заплата изкарана лесно от интернет
.
Желая на всички много щастие и успехи!

Лаура Чуканов

Селена 9, може ли да те попитам ,какво общо има снимката и името на Лаура Чуканов/българка,манекенка, живееща в САЩ/ с твоят постинг по-горе?И какви са тези 5 лв.по-доло, ще ги взимаш или ще ги даваш.?И знаеш ли че за болшинството от помаците 5 лева са много пари имаики напредвид че средната им месечна заплата от тютюнопроизводството е 70-80 лева..?Моля напиши нещо конкретно , как може да се спечели чрез интернет.?

Offline ficinka

  • Adviser
  • ****
  • Posts: 567
  • Gender: Female
Аз пък мисля че лесни пари няма, или ако има такива не са изкарани  законно,   8)всички сме свидетели на хиляди измами ,от рода на надомна работа , изпрати пет лева и ще ти изпратим материали да започнеш работа , подлъгват ни с някакви приходи които няма как да не се хване човек на въдицата, разни телевизионни игри които само ни натоварват сметките да пращаме есемеси , като се надяваме на лесна печалба и Ñ‚.н и Ñ‚.н , 8) измамниците станаха доста ловки , все по трудно е човек да ги различи.На мен ще ми  е интересно да видим какъв е този начин да се печелят пари само като си чаткаш на компютъра по два часа на ден, това ще реши проблема на много хора ,няма да стават в 5 сутринта и да работят понякога по 18 часа на ден за мизерна заплата, всеки ще си стои в къщи по халат и ще печели  ;D но да видим какъв е този начин, ако обаче се окаже поредната подигравка с доверието на хората , да се търси отговорност на  виновниците за това. 8) 8)

Offline Azim

  • Senior member
  • ****
  • Posts: 228
  • Gender: Male
  • Това от което се нуждая е това което имам
Това по-скоро ми прилича на\"А БЕ  ОТ ТИЯ ПОМАЦИ ВСЕ ЩЕ ИМА КОЙ ДА СЕ ХВАНЕ НА ВЪДИЦАТА\" и какви специални разрешения трябват,правилата в сайта не са ли еднакви за всички та тази селена9 чака преференции

Offline tersid

  • Adviser
  • ****
  • Posts: 874
Selena9 , ias sam hazur da ti dam pet leva da me vku4ish na mese4inkata.

Offline KaraIbrahim

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 1282
  • Gender: Male
  Селена,дай малко по-точна информация,ако обичаш!Дотук четох само общи приказки.

Имам познати,които наистина печелят от Интернет,но не го афишират и не искат пари от тоя и оня,а просто си печелят.Почтени начини има-като се започне от игра на покер онлайн,мине се през игра на борсите-пак онлайн и се стигне до групиране на поръчки до онлайн магазини.

  Та ти с какво точно се занимаваше?

Offline ficinka

  • Adviser
  • ****
  • Posts: 567
  • Gender: Female
Караибрахим дай 5 лева и ще ти каже ;D

Offline KaraIbrahim

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 1282
  • Gender: Male


  Готово!

Offline Azim

  • Senior member
  • ****
  • Posts: 228
  • Gender: Male
  • Това от което се нуждая е това което имам
Re: Пари от интернет.
« Reply #10 on: November 17, 2010, 22:23 »


  Готово!

Тази струва повече от 5 лева

Offline Nazmi

  • Charter member
  • *****
  • Posts: 3895
  • Gender: Male
  • Да почива в мир!
Re: Пари от интернет.
« Reply #11 on: November 18, 2010, 00:00 »
Аз пък мисля че лесни пари няма, или ако има такива не са изкарани  законно,   8)всички сме свидетели на хиляди измами ,от рода на надомна работа , изпрати пет лева и ще ти изпратим материали да започнеш работа , подлъгват ни с някакви приходи които няма как да не се хване човек на въдицата, разни телевизионни игри които само ни натоварват сметките да пращаме есемеси , като се надяваме на лесна печалба и Ñ‚.н и Ñ‚.н , 8) измамниците станаха доста ловки , все по трудно е човек да ги различи.На мен ще ми  е интересно да видим какъв е този начин да се печелят пари само като си чаткаш на компютъра по два часа на ден, това ще реши проблема на много хора ,няма да стават в 5 сутринта и да работят понякога по 18 часа на ден за мизерна заплата, всеки ще си стои в къщи по халат и ще печели  ;D но да видим какъв е този начин, ако обаче се окаже поредната подигравка с доверието на хората , да се търси отговорност на  виновниците за това. 8) 8)

                   Ð£Ð²Ð°Ð¶Ð°ÐµÐ¼Ð° Селена,такива като вас с фалшив ник и снимка аман.                  Благодаря ви за намерението

""- да помогнете на помака в неговия дом ""
www.pomak.eu               Ð¡Ð±ÑŠÑ€ÐºÐ°Ð»Ð¸ сте адреса и форума,помака всеки си мисли да излъже,както каза по горе Фицинка лесни пари няма.Та идете в други форуми да търсите балъци за лесни пари от Интернет.
 ÐÐ° помака му трябва за да ви повярва първо да имате уважение на този народ,после следвайки традициите му в селскостопанската работа да има гаранции кои да му изкупи тютюна,картофите,билките...,да има уважение на културата и религия.Това иска негово величество-Помака. не да го лъжете за печалби от Интернет.

Проверих сега десетки сайтове и вестници,всеки втори е публикуван текст за печалба,след което балъците се хванат следва" Фрее" от рода дайте си личната,кредитна карта,..или само 5 лева от този порядък и ще спечелите.....!
Хайде до тук,уважаваме мнението по горе на нашите Модератори Ficinka,Karaibrahim,na Sevim.!
                           ÐžÑÑ‚авям постингите за да няма измамени наши потребители в един по късен етап,но тази тема тук в този сайт няма почва и заключвам.
П.С:- Който иска лесни пари в Интернет да иде на лични в профила на Селена и да се разбере,профила и е отворен!                                                             

ЦИТАТ НА АВТОРА- Селена - Дай пет лева.
 Ð¥Ð°Ð¹Ð´Ðµ да печелим заедно, за да печелим повече. Присъединете се и вие към групата на Луната. 5 лв. месечно за всеки присъединил се.
Стоичков: "Ако играеш с "Луната" - пИчелиш. Ако играеш сам - нИ пИчелиш!"



                                              от Админа!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42