Автор Тема: Хайде в чата  (Прочетена 16436 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен chorapki

  • Candidate member
  • *
  • Публикации: 3
Хайде в чата
« -: Ноември 17, 2011, 19:59 »
 Хайде в чата да потанцуваме  ;) Sensiz Olmuyor    You are not allowed to view links. Register or Login

Неактивен tauori

  • Member
  • **
  • Публикации: 6
  • Пол: Мъж
  • Юлиян Кьоров
Re: Хайде в чата
« Отговор #1 -: Декември 13, 2011, 18:26 »
tozi koi e

Неактивен tauori

  • Member
  • **
  • Публикации: 6
  • Пол: Мъж
  • Юлиян Кьоров
Re: Хайде в чата
« Отговор #2 -: Декември 25, 2011, 16:29 »
Защо все като влезна в този ЧАТ все няма никой направо ми се  :'( все не мога с някой да си чатя  :-\

Неактивен BG POMAK

  • Senior member
  • ****
  • Публикации: 239
Re: Хайде в чата
« Отговор #3 -: Март 08, 2012, 22:26 »
Защо все като влезна в този ЧАТ все няма никой направо ми се  :)  все не мога с някой да си чатя 

Защото 60% се правят на интересни. Ще ти кажа нещо, което ще бъде като подобие на  отговор на твоя въпрос. Попитали един помак Колко етажа ти е къщата, а той отговорил, че неговата къща е с един етаж по голяма от на комшията му. Самия аз съм помак и мисля, че това е едно от най-лошите качества на помаците.Нека всички да работим по въпроса са изкореняван на такива характерни качества при нас помаците.
Лично аз не се надсмивам и ако желаеш можеш да ми отговориш. Чакам коментари и от други.

Неактивен KaraIbrahim

  • Moderator
  • *****
  • Публикации: 1282
  • Пол: Мъж
Re: Хайде в чата
« Отговор #4 -: Март 08, 2012, 23:08 »
BG POMAK,
Като те чета,оставам с впечатлението,че си много разочарован от помаците.Тежко детство ли си имал или какво?Сподели,ще ти олекне.
Един съвет от мен - не можеш да сложиш всички хора под един знаменател,и то на етническа основа.Двама души не си приличат,а ти обобщаваш цял етнос.Грешка допускаш.
  А това с етажите е добър пример,но той не е само за помаците,важи за всички народи,населяващи Балканите.Огледай се наоколо и ще се съгласиш с мен.
 Поздрави!

Неактивен BG POMAK

  • Senior member
  • ****
  • Публикации: 239
Re: Хайде в чата
« Отговор #5 -: Март 09, 2012, 15:09 »

Като те чета,оставам с впечатлението,че си много разочарован от помаците.Тежко детство ли си имал или какво?Сподели,ще ти олекне.
Един съвет от мен - не можеш да сложиш всички хора под един знаменател,и то на етническа основа.Двама души не си приличат,а ти обобщаваш цял етнос.Грешка допускаш.
  А това с етажите е добър пример,но той не е само за помаците,важи за всички народи,населяващи Балканите.Огледай се наоколо и ще се съгласиш с мен.


Ние всички помаци имаме тежко детство, кой по малко, кой повече, но проблема не е в това.
Проблема е, че ние не обичаме да си излагаме кривиците. Не сме самокритични , защото и ние както всички хора грешим. Трябва да коментираме и нашите слабости, без да ги прикриваме. Критикуваме и обвиняваме другите, не се оглеждаме за да видим какво става и в нашия двор. Нима всичко там е в ред.
Както и при другите етноси, така и при нас има стойностни и не стойностни безотговорни хора.
Не може  да  обвиняваме постоянно всички за нашите несгоди. Нима ние не носим някаква вина.
Не поставям всички хора под един знаменател, напротив поставям под един знаменател всеки, които мисли ограничено и  се движи като кон с капаци.

Неактивен chorapki

  • Candidate member
  • *
  • Публикации: 3
Re: Хайде в чата
« Отговор #6 -: Април 01, 2012, 18:31 »
Хайде да си уговорим време за среща в чата и така ще може да поговорим в реално време. Предлагам това да е всяка       вечер в 21.00 часа. Какво ще кажете?

Неактивен Тоска

  • Charter member
  • *****
  • Публикации: 2347
  • Пол: Мъж
  • % 100 + POMAK
Re: Хайде в чата
« Отговор #7 -: Април 11, 2012, 19:45 »
Чата на помак.нет работи отново!

Неактивен Gelina

  • Forum fan
  • *****
  • Публикации: 1487
  • Пол: Жена
Re: Хайде в чата
« Отговор #8 -: Април 12, 2012, 11:13 »
 :) Дообре!

Неактивен ibrahim65

  • Moderator
  • *****
  • Публикации: 3000
  • Пол: Мъж
Re: Хайде в чата
« Отговор #9 -: Април 12, 2012, 22:55 »
По точно групи.

Неактивен Nazmi

  • Charter member
  • *****
  • Публикации: 3895
  • Пол: Мъж
  • Да почива в мир!
Re: Хайде в чата
« Отговор #10 -: Август 01, 2014, 07:32 »

Много хора наши членове на сайта ме помолиха да се възстанови чата в най-големия помашки сайт You are not allowed to view links. Register or Login.
 Да,факт е.Идете на чичо Google, и напишете  Помаци,или помашки форум и сме ние :),което говори,че сме търсени от нашите братя и сестри по света.
 Затова скоро заедно тук ще се събираме,както беше преди години.facebook НЕ е мястото,тук си е нашия дом на помаците по света! Така че,скоро тук отново.Пишете ни към Ръководството,какво искате да се промени.
Как да изглежда сайта днес в условията на съвременния свят на комуникации,пишете ни..

Неактивен ibrahim65

  • Moderator
  • *****
  • Публикации: 3000
  • Пол: Мъж
Ynt: Хайде в чата
« Отговор #11 -: Август 01, 2014, 17:29 »
По този начин без ПОРТАЛ трудно се влиза.
Това е една от причините. Предишният облик си беше по добре.

Неактивен Nazmi

  • Charter member
  • *****
  • Публикации: 3895
  • Пол: Мъж
  • Да почива в мир!
Re: Хайде в чата
« Отговор #12 -: Август 02, 2014, 03:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
По този начин без ПОРТАЛ трудно се влиза.
Това е една от причините. Предишният облик си беше по добре.

Ок,Ибрахим.Беше временно решение, заради провокаторите.
 Говорехме с Тоска да се улесни и отвори чата
 .Скоро ще е отново както преди,малко търпение.

Неактивен Тоска

  • Charter member
  • *****
  • Публикации: 2347
  • Пол: Мъж
  • % 100 + POMAK
Ynt: Хайде в чата
« Отговор #13 -: Август 05, 2014, 16:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login :) gotov e chat

Неактивен BG POMAK

  • Senior member
  • ****
  • Публикации: 239
Ynt: Хайде в чата
« Отговор #14 -: Юни 17, 2020, 15:36 »
Здравей Ибрахим!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42