Author Topic: Bulgarca öğren & Научи турски - I  (Read 20728 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Тоска

  • Charter member
  • *****
  • Posts: 2347
  • Gender: Male
  • % 100 + POMAK

Offline nils

  • Candidate member
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Female
ellerine saÄŸlık  :)

Offline ilyaschakmak

  • Member
  • **
  • Posts: 15
  • Gender: Male
Önder, senden bu tür bilgilerin devamını rica ediyorum abicim.

Saygılar.

Isyankar

  • Guest
По-добре е да се учат западни езици  ;)

Offline saleika

  • Advanced member
  • *****
  • Posts: 455
  • Gender: Female
Da Ä°syankyar no nese znae jivota sadbata  kade i v koq darjava 6te te otmakne za tova edin nai prost ezik moje nqkoi den dati zatrqbva  ;)
 No vse pak as li4no taka mislq
Saygılar

Offline @xmet

  • Senior member
  • ****
  • Posts: 215
4ydesno as mn se interesyvam ot tyrski ezik jelaia da nay4a pova4e dymi4ki dori i izre4enia ako moje da prodaljite s yrotsite ako moga taka da se izrazia

Offline Kumuk

  • Senior member
  • ****
  • Posts: 125
  • Gender: Male
4ydesno as mn se interesyvam ot tyrski ezik jelaia da nay4a pova4e dymi4ki dori i izre4enia ako moje da prodaljite s yrotsite ako moga taka da se izrazia

Турския не е емного труден. Ние като се изселихме от България не знаех бъкел Турски за 6 месеца почнах да го говоря много добре а сега даже не могат да разберат че не съм Турчин.  Само като се ядосам разбират защото почвам да говоря на Българо-Турски :). За да го научиш мисля че трябва да контактуваш повече с  хора които говорят само Турски.

PETER

  • Guest
Всеки език е богатство.
Kumuk, ползва ли някакви учебници и кои?

Offline saleika

  • Advanced member
  • *****
  • Posts: 455
  • Gender: Female

Offline Kumuk

  • Senior member
  • ****
  • Posts: 125
  • Gender: Male
Всеки език е богатство.
Kumuk, ползва ли някакви учебници и кои?
В интерес на истината това беше преди 20 години и не си спомням подробностите за учебнитсите. Първо ни направиха един курс по турски бяхме 21 или 22 в курса. Почти никои не знаеше добре Турския дори и Турците които бяха в курса. После докато следвах в университета първите 2 години имаше отделен час на такива като мене които са със слаб Турски. В този час учихме само граматика. Ако те интересува ще помоля колегите от Университета да намерят книгите за чуждестранни стунденти по Турски.

PETER

  • Guest
Kumuk,
ще ти бъда много задължен ако го направиш. :)

Offline Kumuk

  • Senior member
  • ****
  • Posts: 125
  • Gender: Male
Говорих с колегите от TÖMER. Предполагам че си добре с Англииския. Казаха ми че наи лесно и практично можеш да научиш Турския от ''Центара за Дистанционно Обучение по Турски'' в интернет. http://www.turkish-center.com Ако имаш някакви въпроси готов съм да ти помогна но трябва да те предупредя че не съм специалист по Турски или  филолог :)


Offline AlperenKIRIM

  • Advanced member
  • *****
  • Posts: 358

Турския не е емного труден. Ние като се изселихме от България не знаех бъкел Турски за 6 месеца почнах да го говоря много добре а сега даже не могат да разберат че не съм Турчин.  Само като се ядосам разбират защото почвам да говоря на Българо-Турски :). За да го научиш мисля че трябва да контактуваш повече с  хора които говорят само Турски.

vie kumuk li ste?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42